top of page

Profil

Katılma tarihi: 12 Eyl 2023

Hakkında

2002 yılında Malatya'da doğdum. Lise yıllarımda tanıştığım arkadaşlarım vesilesiyle kitaplarla haşır neşir olmaya başladım ve okuma serüvenim Tahayyül Akademi katılım ve üyeliğiyle devam etmekte.

Profesyonel fotoğrafçılık alanında eğitimler aldım ve sertifika almaya hak kazandım. Aynı zamanda Hüsn-i Hat dersleri alarak hobi edindim.

Şu anda İnönü Üniversitesi Hukuk Fakültesi'nde lisans eğitimi, Anadolu Üniversitesi İlahiyat Fakültesi'nde ön lisans eğitimi almaktayım.

Uluslararası sempozyumların yönetim kurulunda yer aldım ve bazı sivil toplum kuruluşlarının aktif görevlerinde bulundum.


Necmeddin Erbakan Üniversitesi'nden aldığım eğitimlerin katkısıyla Mescid-i Aksa'mız hakkında geniş bilgi sahibi olup bundan sonraki hayatımda Aksa'nın özgürlüğü için çabalamayı hedef edindim, çalışmalarım devam etmekte.


Kitap okumayı, fotoğraf çekmeyi, müzik dinlemeyi, kısacası kendimle vakit geçirmeyi severim. Hedefim her daim hak yolun yolcusu olup, bu yolda yürüyecek şuurlu nesillerin yetişmesine katkıda bulunmak. Elimden geldiğince kendimi yetiştirmeye devam edecek ve Allah'ın izniyle bu davayı tüm insanlığa duyurana kadar çalışmalarıma devam edeceğim.Genel Bakış

Alıntı
...Oku, Düşün, Değiş, Değiştir...

Hatice KARATAŞ

Yazar

Analiz Yazarı

Diğer Eylemler
bottom of page